Peugeot

Peugeot

Druhý najväčší výrobca automobilov začal s výrobou motocyklov už roku 1903. Po prvej svetovej vojne sa od samostatnej divízie Cycles Peugeot oddelila stabilne zisková výroba cestných kolies a motocyklov, aby sa tak oslobodila od automobilovej divízie, ktorá ďaleko viac podliehala striedajúcim sa konjunktúram a krízam. V 80. rokoch minulého storočia získala Honda podiel tejto francúzskej značky. V súčastnej dobe je však výroba motocyklov v rukách PSA Peugeot-Citroen a špecializuje se na výrobu skútrov s rozmanitými obsahmi motorov.

viac

Inzercia

Galéria

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Peugeot

Peugeot V-Clic 50

Peugeot V-Clic 50

16.08.2011 | Peugeot V-Clic 50 je celkom vydarený malý skúter, ktorý síce nie je na ktovieaké vyvádzanie po okreskách, ale ak prežriete nižší výkon motora,…

Peugeot Satelis 125

Peugeot Satelis 125

25.01.2011 | Peugeot opäť potvrdil, že skútre proste ovláda a ich popularita nie je náhoda. Tento model sa nám najviac páčil vďaka skvelému dielenskému…

Peugeot Sum Up

Peugeot Sum Up

19.04.2008 | Peugeot ohlásil uvedenie svojho nového skútra s názvom Sum Up 125cc.

Ďalšie články

Katalóg Peugeot

Srovnání s jinými motocykly

V katalógu 84 motocyklov Peugeot

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 4 5 6  

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.